Kelt

Koupili byste si něco v tomto obchodním centru?

Přijdete do obchodního centra a upoutá vás velká obrazovka s nabídkou:

Hračky, hudebniny, horolezecké potřeby
Oděvy, obuv, oblečení
Všechno pro dům, zahradu, auto
Nábytek pro všechny
Ovoce a zelenina, občerstvení

Vtip je v tom, že název obchodního centra je vyjádřen velkými písmeny na začátku řádku. Obchod je skvěle vybaven a také ceny jsou výhodné.
Jak byste reagovali? Navštívili byste toto obchodní centrum, nebo by vás už název odradil? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Tohoto seskupení písmen pod sebou bych si vůbec nevšiml.Šel bych se tam podívat co tam mají a jestli se mně něco nehodí..i když­..když jdu do krámu, tak jdu přímo pro konkrétní věc, takže mně by zaujalo jen VŠECHNO PRO DŮM, ZAHRADU, AUTO.

Kepler

Dost divný způsob jak prezentovat, že mají hovno. To mají v oblibě pražáci, jen aby byli originální. Já si svá nákupní centra vybírám podle jiných kritérií.

Nuk nuk

Asi by mi dlouho trvalo, než bych tam šla. Jednak nenakupuji jen proto, že zrovna vidím obchodní centrum. Za druhé proto, že obchodní centra bytostně nesnáším. A nejspíš by ve mně ten název vyvolal haló efekt a odradilo by mě to minimáně do té doby, než bych věděla, že ceny i nabídka neodpovídají názvu.