Jsemtady

Také si myslíte, že Adobe Flash (v té podobě jak je dnes používán) je již na pokraji životnosti?

Zdá se mi, že spousta webových stránek využívajících aktivně flash (př. facebookové hry atp.) mi strašným způsobem zpomalují prohlížení a i na poměrně silném stroji jsou často zdrojem pádů prohlížeče. (U IE možná i nestability systému.) Chystá se na nás HTML5 a jiné varianty a tak se ptám: Myslíte, že bude Flash věčný, nebo se ho jednou zbavíme kvalitnéjší a stabilnejší náhradou ???

Odpovědi
anonym

Flash má na internetu své místo … Html5/javascript ho dokáží v mnoha ohledech už zastoupit, ale Flash funguje dobře a je to stále technicky poměrně mocný nástroj.