Jahoda

Také se Vám to už stalo?

U nás ve městě jsem šla do takového pojízdného auta, kde každý den dělají rychlá občerstvení. Říkám tomu „pojízdný Fast food“. Nedávno jsem šla po městě a měla hlad, tak jsem si řekla, že na cestu domů si objednám hranolky. Přišla jsem ke stánku, řekla, že chci jednu porci hranolek s kečupem. Nejen, že jsem tam čekala půl hodiny a říkala si, že za tu dobu jsem mohla být doma a něco jíst, ale pak jsem se ještě více podivila. Místo hranolek s kečupem mi paní podala brambory s tatarkou. Řekla jsem jí, že jsem chtěla hranolky s kečupem. A ona „No, tak máte brambory.“. Já na to „To si mám z těch brambor hranolky vykrájet??“. Odpověď zněla „Třeba.“. Tak jsem jí to vrátila na pult s tím, aby mi peníze vrátila. Nejen, že v denní nabídce byly napsané hranolky s kečupem, ale ani mi dopředu neřekla, že mi dá brambory. Paní razantně odmítla. Nechtěla jsem se hádat, tak jsem si ty „hranolky“ vzala. Velmi mě ale udivilo její chování.

Stalo se Vám něco podobného?

Děkuji za odpovědi 😉

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ať si pani nabízí co chce, s takovou se daleko nedostane. Zřejmě jí to nebaví.
Já bych po ní ty brambory a tatarku hodil a utekl bych. alespoň by měla co uklízet a snad si to příště rozmyslí.

Další odpovědi
PostApMan

Tohle se mi snad ještě nestalo, ne že by nikdo spletl obednávku nebo že bych prostě dostal něco co jsem si neobjednal – ale s takovým to chováním jsem se nesetkal, nejsem na první dojem tzv. „protivný člověk“, ale pokud by se někdo ke mě takto choval, tak bych jí ze začátku řekl pár pravidle obchodování, vyžadál si číslo na vedoucího/majitele a pak bych se sní začal hádat/křičet dokud bych nedostal omluvu a peníze na zpět, nebo aspoň ty hranolky.

anonym

Ano, právě včera. Držel jsem vybrané zboží v ruce – silikon Soudal. Prodávající mě je nechtěl prodat ale nabízel mě výhodný silikon od Schönox. Zřejmě neví že mám k řemeslu blíž než nějaký prodavač.

Zdroj: http://www.sta­vebninystastny­.cz/brno/

BIGFOOT

tak dobrou chuť,to je pro vás od té paní dárek to proto,že jste tak spořádaná a hodná osobnost.

Zdroj: BIGFOOT