davestejk

Také se vám otevře nové okno při odentrování na Chrome?

Zdravím,
někdy se mi stane, když jdu do například emailu, napíšu uživatelské jméno a heslo a místo toho, abych dal přihlásit se, tak zmáčknu enter… a poté se email normálně přihlásí, ale v novém okně. Používám Google Chrome a nemám to tam nějak nastavené. Nejdivnější na tom je, že se to stane jenom někdy. Někdy se to přihlásí v tom původním okně.
Stane se vám to také někdy ?
Popř. čím to je ?

předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Hans51

Jste si jistý, že mačkáte pouze klávesu Enter? Je totiž možné, že jej omylem mačkáte společně s klávesou „Shift“, přičemž tato kombinace umí právě to, co popisujete 😉

davestejk

Ano, je to asi tím, dík

Hans51

Měl jsem stejný problém jako Vy 🙂 a musím se přiznat, že vlastně půvab této zkratky moc nechápu.