Kajoch

Také saháte po TV ovladači, pokud vidíte, že jedna šílená ropucha vyčítá Pepovi jeho mizerný nákup?

Zlatý Vizir;-)

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě, to je zřejmě „nejstrašnější“ reklama. 😐A nejen v TV, ale i v rádiu. Zlatý Béda Trávníček! 😄 Bohužel majoritním vlastníkem Mountfieldu je od r. 2016 čínská firma Eurasia Development Group Limited. Původním majitelem byl pan Ivan Drbohlav. Za klamavou reklamu dostala firma v r. 2018 pokutu. Zajímalo by mě, který režisér tuto reklamu natočil.

Další odpovědi
Filip84

Ty, poněkud nesahám, a je to, asi, hlavně tím, že žádný „TV ovladač“ nemám. 😂😂😂

Rocker

Ano.A taky když vidím cokoliv,co se týká voleb.

Pepa25

Vůbec netuším, o čem mluvíte. Na rozdíl od Filipa TV obladač vlastním, ale u „bedny“ trávím minimum času.

GM

Tu paní jsem nikdy nemusela, ale touhle reklamou u mne klesla na nejhlubší dno.