quentos

Tak schválně, kdo tuší, co se bude dít tento týden od středy do neděle v Praze?

V pražském hotelu Andel's se tento týden koná mistrovství světa 2013 ve scrabblu. ČR bude mít dva reprezentanty – snad neuděláme přílišnou ostudu ;{)>
Doplňuji:
iceT: ano, budu ;{)> (viz ten nenápadný plurál – „že neuděláme…“). Doufám, že na domácí půdě dopadnu líp než předloni ve Varšavě, kde mě od posledního místa zachránilo Slovensko :{D> Angl. verze je totiž magořina – drtivou většinu slov nepoužijete v běžném životě, a jak se často zmiňují samotní rodilí mluvčí, připomíná „cizí řeč“… :{D> )

Nejlepší odpověď
iceT

No,milý quentosi,kdybys neměl otázku i popsanou a zodopvězenou,tak bych ten scrabble i tipla.Protože vím,že se zajímáš i aktivně hraješ,tak doufám,že budeš jedním z reprezentantů…
Doplňuji:
V tom případě budu držet všecky palce…:-)

Další odpovědi
Sůwa

Dalo se to tušit a já jakožto amatérský, ale zapálený Scrabblista budu držet pěsti a můj kocourek tlapičky. Proč taky kocourek? Ten totiž Scrabble miluje a když hrajeme, opatrně kolem prochází a zasvěceně pohlíží na hrací plochu. Jen jednou se naštval a tlapičkou schválně shodil kamarádovi celý zásobník 🙂

arygnoc

myslel som na vás.

držím palce.

bolak

Hlavně tam dej co nejvíc XU, ty já nejradši.

Rocker

Tak držíme palce!

Krakis

Ohhh , jak jsi skromný… 🙂

anonym

Tomáši, pravděpodobně bude v Praze, v tomto čase : http://pocasi­.seznam.cz/pra­ha#zitra

marci1

Držím palce a věřím, že dopadnete dobře ! 🙂

anonym

quentosi, držím Ti palce a důvěřuji Tvým schopnostem jako u málokoho. Zlom vaz!!!

Illines

Pridavam se k ocku,quentosi-drzim ti palce.

quentos

díky :{)>

annas

Také držím palce.

quentos

díky :{)>

quentos

tak česká reprezentace skončila 107. ze 110 se čtyřmi výhrami (nad Slovenskem, Indonésií, Německem a nad druhou českou reprezentantkou – ta coby nováček skončila poslední). Takže lépe než předloni ve Varšavě ;{)>

zjentek

tož na co u teho myslite?

quentos

na scrabble, jen neumím anglickej Collinsův slovník nazpaměť jako rodilí mluvčí, kteří to studují naplno ;{))>

gagaga

:)
ale Q. je i tak chyyytrej ! ja to nechapu ..
ty skreeeble :(
umim jen : auto ..

  • iv-