Viktorie II.

Tak i u soudu zvítězila lidskost. Je to správně ze stany soudkyně?

https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/ukrajinske­ho-vytrznika-tachovsky-soud-do-valky-neposlal-zvitezila-lidskost-40389020

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vzato očima soudkyně budou u nás Ukrajinci beztrestní. No není to právě hezký vzor. Ještě že nemáme precedentní právo jako v USA.

Další odpovědi
led

Otázku ste naozaj zaradili správne do kategórie „Divadlo“ celá akcia v zmysle podania klebetníka novinky.cz je ako divadelná fraška pre naivných divákov.
Podľa môjho názoru sudkyňa nepostupovala v zmysle, ako by rozhodla v prípade vinníka z iného štátu, ale svoje rozhodnutie prispôsobila súčasnej politickej situácii. Sudkyňa nie je nestranná, ako by mala byť.

Rokio

Ano, soudkyně se zachovala správně. Kdyby ho vyhostila, poslala by ho na jistou smrt, což by nebyl přiměřený trest, když se vezme v potaz, co udělal. Nedopustil se tak hrozného činu.

Kazatel

No nevím, jít bojovat za slou vlast není trest, ale čest. Navíc takové kvítko co umí střílet již mělo být dávno tam. Myslím, že toto ohýbání zákona je nesmysl.