commando

tady je nějaká cenzura?

že mi zmizela záhadně a potajmu a bez upozornění otázka.

Nejlepší odpověď
briketka10

vlož ji znovu do kategorie muži a zdraví, nebo kategorie sex, nevím, jakou jsi použil záleží v jaké byla, nebo „někomu“ překážela !!

Další odpovědi
Michal Kole

To je zde bohužel normální – nedomyšlenost enginu nahlašování otázek porušující zákony ČR či pravidla tohoto serveru

anonym

Ne, cenzura tady není. Ale po zkušenostech z poslední doby, kdy se tu začala vzmáhat anarchie ve věci porušování poravidel tohoto serveru a kodexu, se zde začalo více na toto porušování upozorňovat a chybné otázky, či odpovědi, mazat.
Každý registrující se uživatel má za povinnost si přečíst, za jakých pravidel může možností odpovědí využívat. Navíc při kladení otázky je ještě znovu upozorněn, jak má správně být otázka položena. Pokud přesto nic závadného na Vaší otázce nebylo, požádejte admina, aby otázku vrátil zpět. Administrátor závadnost otázky posoudí a pokud dojde k závěru, že byla v pořádku, tak ji vrátí.

bolak

kam zmizela moje dokonalá odpověď?

briketka10

no to by mě taky zajímalo znáš to ?? zas „někomu“ vadila !!

briketka10

hele prý tu zmizelo dokonce 1000 otázek, nebo odpovědí, protože „někomu“ zmizelo 1000 bodů, což mi připadá, jako nesmysl přeber si to po svém, ale tak to tady chodí :))

commando

asi tu v tom máte nějakej bordel.....

anonym

Nikdo „normální“ zvenku se tady už na nic neptá.Tady to pokazili domácí a to tak,že všem.:D

briketka10

jakej bordel ? NIKDO ale NIKDO z jiných uživatelů si na"tolik"
zmizelých bodů nestěžovalo víš :)
a jestli se mažou otázky zkus ji položit vhodnou formou..

salsa verde

která otázka?

commando

No ta co mi zmizela neasi…

salsa verde

promiň zrovna se mi rozbila křišťálová koule tak kdybys to tu jen napsal, těžko si ji asi přečtu když je zmizelá neasi… 🙂

commando

Týkalo se to obřízky.....

salsa verde

aha, jo já ji četla, klidně ti tady odpovím. Já osobně nevidím na obřízce ani tak ten estetický dojem jako spíše praktický. Nicméně:čistější, jemnější, intentivnější…říkal manžel 🙂

anonym

Tak ta nejspíš byla přesunuta do tématu sex. Je třeba si uvědomit, že na tyto stránky chodí i školáci, takže s takovými tématy se tu zachází opatrně. Buď byla přesunuta, nebo jako nevhodně zařazená smazána.

commando

A ta kategorie je kde? Já jsem ji nenašel.....

commando

Už jsem to našel tam aby se člověk proklikával… Ale moje otázka tam není

salsa verde

Tak ji vlož znovu jak ti radí Briketka, tam už ji nenajdeš když je smažaná přeci…

commando

Nemám ji ani ve svým profilu. Ani upozornění. Takže je v pr.....yč úplně. Dám ji sem znovu a s. Admin ji smázne znova neasi…

salsa verde

kdo se bojí…nesmí na Odpovědi neasi… 🙂