misicka2310

Tabletky opalování

dobrý den neznáte někdo nějaké tabletky ktere se daji koupit nebo něco jiného na rychlejší opalovaní na sluníčku nikdy se neopálím na sluníčku mužu tam sedet od rana do večera 50 dní v kuse a odejdu vždy jen červená děkujiza radu zkoušela jsem i samoopalovací krémy a spreje a to zabralo ale jen s flekama

Nejlepší odpověď
1popelka1

Zkus betakaroten, koupíš jej v lékarně. Ale pokud se nikdy neopálíš, ani to ti moc nepomůže. Já jsem na tom podobně. Mohla jsem se opalovat pořád a většinou jsem jen zčervenala, zhnědla málokdy a ještě to nešlo ani poznat:) Tak sem si řekla, stojí mi pečení na slunci za to, když výsledek žádný? A začala jsem používat samoopalovací sprej od Avonu a jsem spokojena. Musíš jej dobře rozetřít,pak fleky nebudou. Používej krém na opalování s vysokým faktorem, rakovina za tohle fakt nestojí.
Doplňuji:
ReHu – a nebyla te slečna (tipuju spíš babu než chlapa) oranžová ze solárka? S tím jsem se zas setkala já- hrůza pohledět, ale ta dotyčná to neviděla, myslela si, že je in, když je to ze solárka 🙂

Další odpovědi
panenka

Na opalování existujou tabletky Beta Carotene které si můžeš koupit v lékarně

anonym

DOBRÝ DEN MISICKO2310.JAKO ZDRAVOTNICE VÁM DOPORUČUJI:OD FIRMY MEDPHARMA MULTIVITAMÍN SKVĚLÉ KVALITY,KTERÝ JE NEJEN VELMI ÚČINNÝ,ALE TAKÉ VÁM NEUŠKODÍ.JMENUJE SE BETA KAROTEN 25000 M.J.+ L-TYROSIN + PABA.KDYŽ JEJ NEBUDOU MÍT V LÉKÁRNĚ TAK SI HO V TÉ NEBO JINÉ LÉKÁRNĚ OBJEDNEJTE.NE­KUPUJTE SI JEN BETA KAROTEN KTERÝ VÁM SAMOTNÝ NEPOMŮŽE A TAKÉ VÁM MŮŽE PŘIVODIT ZDRAVOTNÍ POTÍŽE.TENTO MULTIVITAMIN O KTERÉM VÁM PÍŠI SE PRODÁVÁ PO 67 TABLETÁCH A STOJÍ ASI 197 K.Č.NEOPALUJTE SE VŠAK NIKDY PŘES POLEDNÍ DOBU.HODNĚ PIJTE SLABĚJŠÍ ZELENÝ ČAJ ASI 1 LITR DENNĚ A TAK 3 LITRY MINERÁLEK S MALÝM OBSAHEM SODÍKU.PŘEJI VÁM VŠE DOBRÉ.ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

ReHu

Dej si pozor na předávkování karotenem, abys pak nebyla do oranžova. Už jsem to viděla a vydalo to dost komicky.
Při samopalovacích přípravcích je moooc důležité stejnoměrné roztírání !!!