Syn ma uz 14 dni po navratu z Egypta prujmy.. porad doufal , ze zmizi , ale nic… ma jit k doktoru , nebo nejaky tip. ?

Nejlepší odpověď
anonym

14 dní?No to ať maže co nejdřív.Rad,jak na průjem je mnoho,ale po téhle době?Na zastavení průjmu je nejvhodnější půl dne držet hladovku a pak popíjet po doušcích silný černý čaj a zařazuje se i starší bílé pečivo (nejvhodnější je veka). Pokud průjem odezní či se příznaky zmírní, postupně zařazovat další potraviny .. začít s lehčí sacharidovou stravou bez tuků .. omezit vlákninu … popřípadě ji rozrušit mixováním …'

Další odpovědi
hanny 2

Určitě k doktorům,možná i na kapačky do nemocnice!!!

hanulka11

také bych si nezahrávala, divím se že to 14 dní neřeší a čeká , vždy´t musí být dehydrovaný- šup k lékaři

Salvaje

Tak 14 dní průjem není žádná sranda. Hodně pít a okamžitě k doktorovi!

led

Po 14 dňoch, to by už mali ústupovať následky zvedavosti. Našinec totiž nie je zvyknutý na ich stravu a vodu. Veľakrát sú totiž na kordy aj s hygienou.
Doporučujem banány, prípadne iné zahusťovadlá.
Ak mu to neprejde, nech navštívi lekára.

anonym

Delal ted porad dvanactky , ale slibil mi , ze v pondeli k doktoru pujde. Nakoupil si uz nejake leky sam v lekarne , tak uvidime.
Diky vsem . -iv-