zenda

Syn má pocit strachu a bezmoci, moc si nevěří, nedokáže se na nic soustředit. Doporučíte kvalitního psychologa v Brně?

Špatně vidí, motá se mu hlava a je mu na zvracení. Stále mluví o tom, že skoro nevnímá okolí, jako by se v sobě ztrácel. S očima to má vyřešené – má brýle. Doufali jsme, že tím ty jeho obavy, strach a nesoustředěnost zmizí. Navštívil lékaře, který mu vzal krev a údajně výsledky budou za 14 dní. Na co mu budou dělat rozbor, to nevím (jestli i na parazity a jestli to tak vůbec dlouho trvá). Pokud se v krvi nic nenajde, pak pošle syna k psychologovi.
I my máme pocit, že tam bude něco psychického. Může nám někdo doporučit kvalitního psychologa v Brně?
Mockrát předem děkujeme …

Nejlepší odpověď
fcoop

Nebude lepší nechat si poradit od svého lékaře?
Určitě zná někoho konkrétního.
Proč chodit ke kováříčkovi,když můžete zajít za kovářem..

JInak – strejda Google určitě poradí..

Další odpovědi
Hlada

Se zdravotními problémy se obraťte na lékaře, ne na internetové fórum.
Rozhodnutí, zda doporučí vyšetření u psychiatra, nechte na něm. Psychologa samostatně nehledejte. Se zdravotními problémy nepomůže.