Marketka13

Svět vůní- kde nakupujete?

Zdravím dámy :) Také jste propadly parfémům? Kde nejčastěji nakupujete a jaké jsou vaše oblíbené? Já ráda zkouším nové a nové, málokdy se stane, že bych měla jeden a ten stejný po sobě, doporučíte nějaký? :)
Doplňuji:
Odpovědi v diskuzi :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Používám léta Coco Mademoiselle od Chanelu – ta vůně nějak ke mě patří. Občas se navoním Allure (také Chanel) nebo Un Jardin En Méditerranée od Hermés. Kupuji pouze v jejich butiku.

Další odpovědi
anonym

Něco z bývalých odpovědí,já zůstávám věrná,ale dostala jsem Dior adict 2,taky krásně voní.http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/jaky-je-vas-oblibeny-parfem-a-jakou-vuni-momentalne-pouzivate
Doplňuji:
nakupuji v Marinnaud

anonym

Hodně mi voní parfémy od firmy LR cosmetic. Mám jich doma hned 7. Střídám je podle nálady a přiznávám bez mučení, že když chci mít pěkný den, používám je i doma. Neřekla bych, který u mne zvítězil, ale dlouho se mi moc líbil Harém.

Milla

také ráda zkouším nové a nové, ale mám už pár svých stálic. třeba Calvin klein Eternity, Versace Bright crystal, Hugo boss Woman…mám radši spíš svěžejší vůně. nejčastěji nakupuju na www.parfums.cz a vyzvedávám osobně na pobočce, takže nemusím platit poštu

Layla

Tak já je měním asi dle nálady a taky se mi často stává, že po nějaké době nošení už mi parfém tak nevoní. Jinak miluji Moschino Glamoure, Chanel, Versace žlutý atd

Marketka13

Je to super, když se podívám na tři názory, které jste tu daly, tak ani jedna vůně se neopakuje, to je paráda. Já mám taky ráda spíše svěží vůně, nic přeslazeného, to není moc pro mě. Parfémy od Calvina Kleina mám taky moc ráda. Já nakupuju taky ne eshopu, ale ne teda na parfums, ale na www.parfemy-levne.cz. Taky se občas stříknu jen tak ráno i když nikam nemám v plánu jít a když pak přece jenom jdu, stříknu se znova :) Jsem maniačka :D

Damiana

Také miluji krásné vůně. Jestli máš nějakou hodně oblíbenou, doporučuji ti koupit si od ní celou řadu. Ráno se umyješ sprcháčem, pak se natřeš stejným tělovým mlékem – jemnější, ale dostatečná intenzita pro denní nošení, odpoledne trochu „přilačíš“ toaletkou a večer to „dotáhneš“ parfumkou nebo přímo parfémem. V létě jsou skvělé i „mlhy“ nebo „závojíčky“, v horku to je tak akorát.

Marketka13

Damiana:Je pravda, že o celé řadě jsem neuvažovala nějak mě to ani nenapadlo, užívala jsem si vůni parfému, kterou jse si jemně nanesla, když jsem odcházela někam ven. Do města,práce nebo na nějakou oslavu. Když používám celou řadu, není to pak už moc? Mám ráda tu vůni, ale zase aby mi pak nezevšedněla. Líbí se mi právě, že je to vyjímečné. Jakou řadu požíváš ty?