misskas

štve vás taky že pořád v televizi opakujou jedny a ty samé seriály/filmy?

proč nedávájí do televize seriály/filmy které byly jenom jednou kdysi v televizi a byli populární?
Doplňuji:
sandokana určitě ne :).

Nejlepší odpověď
hanulka11

neštve mě to – přestali jsem ji pouštět a nevadí nám to ,ať si tam dávají co chtějí

Další odpovědi
quentos

neštve, nemám na ni totiž čas…

www

Ani ne, v TV koukám většinou jen na zprávy.

iceT

No a co bylo třeba kdysi populární ?Sandokan?Dneska by se mu všichni smáli(teda ti mladší)Nebo Dva roky prázdnin?Ty mám na dvd a řeknu,že mě to fakt nebavilo,i když jakási nostalgie tam byla.
Protože co bylo populární kdysi,nemusí být populární dnes

Toruk

Vůbec mě to neštve, protože televizi nesleduji, nemám na ni čas.