Pelfiee

Studentský průkaz, kdy platí?

Dobrý den, jsou prázdniny, a já mám studentský průkaz z Náchoda do Hradce Králové. Ptám se na to, zda mohu použít průkaz do stejného místa, kde mám školu, ale i o prázdninách kdy škola není. Mám takovou kartičku oranžovou.

Díky

Odpovědi
ivosek2

Nemůžeš.. oranžová platí v sobotu a neděli (pokud to nemáš dole vpravo zaškrtlý) a v pracovních dnech. O prázdninách jí použít nemužeš.
Doplňuji:
tak jsem se dozvěděl že průkazka neplatí pouze v červenci a srpnu takže teoreticky můžeš