Avatar uživatele
piši

Streptokok pyogenní – jak na tento bacil?

syn 6 let, má od září 09 v krku pyogenní streptokok masivně( spálový bacil). léčen penicilinem( léky i injekčně). pendeponem, dalacinem ( po8dnech alergie). do dnes má stále vevýtěru masivní streptokok p.je po celou dobu bez teplot, pouze huhňá,silně chrápe,mandle má velmi zduřelé.ve 3 letech vyndány nosní mandle.od porsince 09 užívá ribomunyl.prosím o radu, jak na tento bacil.děkuji rybová

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5028 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Myslím, že by Vašeho syna by měl vidět všeobecně zaměřený internista, který by posoudil potřebu specializovaného imunologického vyšetření. Podle délky léčby jde o oslabenou imunitu. Bakterie už jsou v dnešní době odolné proti antibiotikům. Pyogenní streptokok způsobuje hnisavé záněty tkání. Zkuste jít na vyšetření vy, zda nejste nositelkou této bakterie vy. My vaše dítě na webových stránkách neuzdravíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kájin

tak na streptokoka k lékaři a antibiotika. Možná vám doporučí potom nějakou imunokúru preventivně, třeba imunoglukan nebo vynikající curenzym. Já bych rozhodně nasadil nějakou pořádnou kúru na posílení imunity, mohlo by to zabrat. Držím palce!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví