Martas

Stránky Google

Můžu si udělat jako domovskou stránku Google i když používám seznam,jak a na jaký e-mail se mám zaregistrovat­.Doufám že mi rozumíte.Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Misto google.com doporučují jako domovskou stánku www.igoogle.com … Určitě je vhodné se na google registrovat výhod to má dost, personalizace stránky, vlastní gmail na který si můžete presmerovat i veškerou poštu ze seznamu

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

k nastaveni domovske stranky (google.com) se nemusite registrovat, je to v nastaveni prohlizece…

seznam email nebo i nabidku pak muzete vyuzivat az do ted, samozrejme ale po zapnuti prohlizece se nacte google.com > pak zadame bud www.seznam.cz nebo vyhledame seznam.cz

asi tak… 🙂

Miroslavst

Email a domovská stránka je úplně něco jiného.
Pokud chceš, můžeš si nastavit třeba domovskou stránku tyto odpovědi. Tzn., že při otrevření internetu-prohlížeče se ti zobrazí jako první ta stránka, kterou máš nastavenou jako domovskou. Při kliknutí na domeček nahoře na liště se taky dostaneš vždy domů-tedy na nastavenou stránku.

anonym

Domovská str. Google může vypadat asi takto:
http://www.go­ogle.cz/ig?hl=cs­&source=iglk

Přihlášená můžete být ze Seznam, nepotřebujete gmail.
http://img.na­dapenny.com/t20/102­26/nadap080934407­380230.jpg