Ušel ventil

Štiky – ta Prima se už opravdu zbláznila?

Horší pořad snad neexistuje, anebo ano?

Nejlepší odpověď
marci1

Asi je to jeden z nejstrašnějších. Stačí učinit preventivní opatření: na takovéto čóro moro se vůbec nedívat (jako já). 🙂

Další odpovědi
iceT

Vždycky se najde někdo, koho podobně pokleslé cypoviny budou zajímat a a kdo je bude točit. Máma Štika se akorát inspirovala u Prostřena a Výměny manželek…a vymyslela si vlastní pořad, teda pořad, to je spíš žumpa. A né, nesleduju to, ale viděla jsem krátkou ukázku a stačilo.

Edison

Snažej se vyrovnat Soukupovi?

yuko

Na to se dá dívat?
Pokud Prima prohlašuje – Je na co se dívat, tak je to snad raději dokument
Itálie, má láska. Na Štiky nekliknu ani náhodou.

Zdroj: http://www.ipri­ma.cz/

MonkeyKing

Je to všechno nahraný, je to sranda :D

nyjono

I když to je nahraný, pouhé upoutávky mě stačily k tomu, že vidět nemusím.