Stává se to ještě někomu jinému?

Příklad. Chci odpovědět,ale během psaní odpovědi si chci něco ověřit.Zjistím si,co chci,následuje návrat k Odp. a BUM!
napsaný text je v ..řekněme pryč.
Pak bojuji s infarktem,vzteky. Mockrát jsem to zabalil a neodpověděl.
Jsem jediný.Kde je zakopaný psík?

Nejlepší odpověď
anonym

to se mi nestava, leda snad kdybych si původní stránku s formulářem nové odpovědi omylem uzavřel nebo (F5) znovunačetl zobrazení…

zkuste popsat podrobne v jake situaci k tomu dochazi … v jakem internetovem prohlizeci.

Další odpovědi
iceT

Me se to stava bezne,ale u me to bude tim,ze jsem kopyto.

aramah

Bohužel i mě se to stává,a pak už nepíšu.

ReHu

Mě se to stává také.
Píšu to celé znovu. Když není text moc dlouhý a někdo jiný nebyl rychlejší 🙂

bubukaa

tak sem i to stává při psaní webu ale nevím co stím

vlastina

Stává se mi to,a proto v Mozile mám otázky a odpovědi v liště,a bokem si otevřu Google a můžu se ptát.OUHA-špatně jsem pochopila otázku.Tak-že i já bych ráda věděla jak na to.

alexandra

Odpovídám možná pozdě,ale já to dělám tak.Uprostřed psaní si to hodím dolů na lištu, vpravo nahoře tou čárečkou minimalizovat.Potom si ale musíte otevřít znovu Váš internetový prohlížeč,dát si tam odpovědi,pokud se chcete podívat na to co kdo psal,nebo na něco jiného.
A pak si kliknete dole na lištu a píšete dál.Musíte mít prostě ten internet otevřený dvakrát a tam,kde píšete,tak do toho nevrtat a nedávat zpět.

anonym

Není uveden prohlížeč.
Zkusit snížit paměťovou cache na minimum a diskovou cache zvýšit třeba na 400 MB.
Zkusit změnit interval načítání na nikdy.
Jinak raději kopírovat do schránky nebo do notepad.exe a uvidíme.