Bobek 2

Stává se tady často, že vložená otázka po pár hodinách jen tak zmizí?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nevím. Někomu asi vadilo, že by se měla EU rozpadnout, ale nevadí mu nemoci řitního otvoru. 🙂Tak si udělej obrázek..

Další odpovědi
Edison

Ano. I odpovědi. I ty celkem hodnocené.

Drap

Občas se to stává. Jen tak ale nezmizí, buď ji někdo nahlásí a tím ji jen skryje a admin ji buď vrátí, nebo smaže. Admin ji může smazat i bez nahlášení.

Kepler

Je to tak, jak píše Drap. Jen dodám: admin málokdy otázku vrátí. Taky jsem si všiml, že mezi často mazaná témata jsou o politice.

Mc Merkurion

… v kategorii sex mizí okamžitě, bez nahlášení, stále nechápu, proč tu tedy ta kategorie je …