Savier

Stává se často, že mladá holka otěhotní na párty?

Nebo někde pod vlivem alkoholu.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Myslim, ze na tohle se ani zadna statistika udelat neda!! Nebo jak myslis, ze by se to melo zjistovat??!!

Další odpovědi
Drap

Při každém sexu, bez ohledu na místo a na alkohol, je pravděpodobnost otěhotnění. Lépe odpovědět nelze. Nevím, co je to často.

VaclavZeman

Je to lidské. Děkuju.

aliendrone

Černoušek se ptá maminky: „Mami, proč jsem černý, když ty jsi bílá, i tatínek je bílý, dědečkové i babičky také?“
Maminka: „No víš synku, to ti byla jednou taková párty a…, SAKRA, buď rád, že nejsi pes!“ 😉 😁

Filip84

Savier: To víš, pro pacienta s hlavou, že jo, každý zdravý blázen, jako! 👌 A třeba ani ne zdravý, jenom zdravější, než oni. 👌👌 A nebo taky s porouchanou hlavou, ale jinak. 👌👌👌😎

JyrkaF🤪: Hele, Šípek, vraž si čípek a vyjeď, jo? Protože prášky, zjevně, nepomáhají, bude potřeba podávat interanálně! 😈😂😂😂

jirka F

Zřejmě jsi si nevzal prášky. Tak si je nezapomeň vzít.🥴✋