zjentek

Stane se z nakupování paliva zážitková událost?

Například zašeptáme milence miláčku pojď zajedeme si spolu k pumpě na „plnou“ (BTW, miláčka vybíráme s bydlištěm max. do pěti km od naší trvalý adresy že jo).

Nejlepší odpověď
Kepler

Vypadá to tak. Prý přišel týpek k pumpě a pumpař na něj:

  • Tak co to bude? Benzín, nafta?
  • Nic, jen jsem se přišel podívat…

Další odpovědi
elkon

To máš hodně slabé nároky, když taková hloupost je pro tebe zážitek.

Ametyst

🙂 Miláčku, pojedeme se podívat do civilizace. 🙂

zjentek

Kepler: však jo, já dnes byl na Shellce, rozhlídl jsem se uznale a nakonec jsem si jen v klidu dofoukal gumy. (;

zjentek

Elkon, nech být. Ještě ubyde trošku sil a i na tebe dojde řada, neboj, nárok nenárok.