pepe88

Stalo se vám, že jste si přestali věřit?

?

Nejlepší odpověď
dubraro

Já jsem ani nezačal.

Další odpovědi
zjentek

Tak v prvé řadě je důležité si dobře rozmyslet, jestli je čemu věřit, přestože víra v nesmysl může být také pevná a neochvějná.
V dnesni spolecnosti, za normalnich okolnosti, neni mozne prezit bez psychickych nasledku a to u každého jedince bude mít v důsledku vliv na vlastní víru v sebe.
Ale proti společnosti, která otřásá vírou v sebe, je třeba bojovat! Přesněji proti mentalitám v takové společnosti.

V co v sobě by měl člověk podle tebe věřit? Znáš odpovědi?
Uč se, synku, uč, dokud jsi mladej. I když budeš trpět, společnosti to bude ve stejným důsledku ku prospěchu. Ovšem pouze za okolností, kdy otřeseš její vírou! ;)

Doufám, že ses ptal na toto ;)

hapiky

Kdo dobře zná své možnosti a zbytečně se nepřeceňuje, ten si věří vždy.

Drap

Myslím, že každý se občas dostane do situace, že přestává věřit, že něco zvládne.

marci1

Stále se v tom snažím zlepšovat, při odchodu z domu už jenom jedenkrát kontroluji, jestli jsem zamkla. 🙂

pusinka50

Jo, pokaždý když jsem žila a bydlela s nějakým blbem. Nejlepší jsou mamánkové, naprostí egoisti, nemakačenkové, příživníci, alkoholici či chorobní žárlivci. Nikdy jsem nějak nestačila je vyhodit ze svého bytu včas a doufala v lepší zítřky, tak mé sebevědomí vždy utrpělo.

ivzez

Úplně věřit jsem si asi nepřestala nikdy,
ale pochybuji stále…