janesis

Stal se pro někoho server odpovedi.cz závíslostí?

jako třeba jsou soc.sítě facebook a spol??

Nejlepší odpověď
annas

Mám období, kdy jsem na Odpovědích víc, jindy méně. Dnes jsem své působení „přetáhla“ kvůli otázkám, které vkládal Žolík.
Ale když nemohu u počítače, postrádám mnohem víc jiné stránky. Navíc jsem zvědavá na doručenou poštu.

Další odpovědi
chudst

Pro me se nikdy nestala zadna stranka zavislosti – a pritom se ji staly vsechny. Uz kdyz jsem tyden mimo pocitac zacinam byt nervozni. Ale rozhodne sem posledni ctyri mesice chodim hodne casto :)
Doplňuji:
Mirny edit: skrtam „tyden mimo pocitac“ a nahrazuji „tyden mimo internet zacinam byt nervozni (kvuli mailum, ci pripadnym nove prichozim zpravam jinde, ktere mohou byt dulezite a na ktere je treba co nejdriv odpovedet).“

www

FB, chat ap. mně „nesmí do baráku“. Sem chodím jen do té doby, než mne něco vytočí 😁 Někteří účastníci dokáží ale fundovaně odpovídat, takže se rád poučím a prozatím zůstávám 😉

tom004

Pro mne určitě ne,ale je příjemný.Face­book,je omyl,který jsem vyzkoušel.

dědapetr

Chodím na stránky mezi staráním se o domácnost a vnučkou.Závislý nejsem,přesto že jsem doma.

panenka

Závislostí ne mám plno práce takže když jsem na PC tak se sem přihlásím a pomáhám lidem odpovědět jim na jejich otázky

Katusa

Závislostí ne, ale přiznávám, že sem chodím často a i ráda. Rozšiřuju si tak obzory a všeobecný přehled, o některých otázkách jsem nikdy nepřemýšlela a je pro mne motivací zkusit, zda bych na ně uměla odpovědět, některé ani neotevírám a dále nezkoumám…Facebook ani nemám, nechci, netrpím bez něj…Svatý klid a soukromí, když bych před zkouškou četla všechny reakce vydeptaných spolužáků, na náladě by mi to nepřidalo a akorát by mě to ještě víc rozhodilo…

rynek878

Já osobně jsem už dost dlouho za zenitem závislosti na těchto stránkách,i když mi to někdy nedá a zabrouzdám zde po otázkách.Je mi hrozně líto,že tyto stránky „bohužel“ už nejsou to co byly třeba před rokem.

arygnoc

ne.

ale jelikož spravuji své stránky, které souvisí s informacemi, je pro mne návšteva odpovědí někdy přínosem.
jinak je mám stále otevřené, když mám čas, věnuji sejim (odpovědím).

Andělé

I přesto,že jsem měla před maturitou,jsem to nevydržela a denně jsem sem přišla.Jen ze zvědavosti,co se tu píše,ale pokaždé jsem zde zůstala i několik hodin.Mám to tu moc ráda,najdu si své odpovědi a pokaždé navíc i jiné zajímavosti ve velmi krátké době.Ještě nikdy před tím jsem tak rychle info nezískala.Jsou tu většinou vzdělaní a moudří lidé,zasměju se i poučím.Děkuji za to:-)

anonym

Ja to mam stejne jako Chudst a Andele. Plus : Facebook mam , ale jen pro rodinne prislusniky ( to jsem dodrzela a ostatni ignoruji , ale mailem vysvetluji ) 🙂 -iv-

beer

Zajímá mne leccos, a poněvadź se tu vyskutují občas velmi zajímavé otázky i odpovědi, rád se poučím a pokud vím – poradím. Tyto stránky navštěvuji vždy jako relax, po zhlédnutí různých odborných serverů.
A závislost? Ty mám jiné, ale FB, soc. sítě či toto ne ))

Frajirek2000

Ano :D