Avatar uživatele
janesis

Stal se pro někoho server odpovedi.cz závíslostí?

jako třeba jsou soc.sítě facebook a spol??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Andělé, Kerberus, chudst, tom004, dědapetr, anonym, dougie, robosobo, www, Rylon před 4683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mám období, kdy jsem na Odpovědích víc, jindy méně. Dnes jsem své působení „přetáhla“ kvůli otázkám, které vkládal Žolík.
Ale když nemohu u počítače, postrádám mnohem víc jiné stránky. Navíc jsem zvědavá na doručenou poštu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Pro me se nikdy nestala zadna stranka zavislosti – a pritom se ji staly vsechny. Uz kdyz jsem tyden mimo pocitac zacinam byt nervozni. Ale rozhodne sem posledni ctyri mesice chodim hodne casto :)
Doplňuji:
Mirny edit: skrtam „tyden mimo pocitac“ a nahrazuji „tyden mimo internet zacinam byt nervozni (kvuli mailum, ci pripadnym nove prichozim zpravam jinde, ktere mohou byt dulezite a na ktere je treba co nejdriv odpovedet).“

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

FB, chat ap. mně „nesmí do baráku“. Sem chodím jen do té doby, než mne něco vytočí 😁 Někteří účastníci dokáží ale fundovaně odpovídat, takže se rád poučím a prozatím zůstávám 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Pro mne určitě ne,ale je příjemný.Face­book,je omyl,který jsem vyzkoušel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Chodím na stránky mezi staráním se o domácnost a vnučkou.Závislý nejsem,přesto že jsem doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Závislostí ne mám plno práce takže když jsem na PC tak se sem přihlásím a pomáhám lidem odpovědět jim na jejich otázky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Závislostí ne, ale přiznávám, že sem chodím často a i ráda. Rozšiřuju si tak obzory a všeobecný přehled, o některých otázkách jsem nikdy nepřemýšlela a je pro mne motivací zkusit, zda bych na ně uměla odpovědět, některé ani neotevírám a dále nezkoumám…Facebook ani nemám, nechci, netrpím bez něj…Svatý klid a soukromí, když bych před zkouškou četla všechny reakce vydeptaných spolužáků, na náladě by mi to nepřidalo a akorát by mě to ještě víc rozhodilo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Já osobně jsem už dost dlouho za zenitem závislosti na těchto stránkách,i když mi to někdy nedá a zabrouzdám zde po otázkách.Je mi hrozně líto,že tyto stránky „bohužel“ už nejsou to co byly třeba před rokem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ne.

ale jelikož spravuji své stránky, které souvisí s informacemi, je pro mne návšteva odpovědí někdy přínosem.
jinak je mám stále otevřené, když mám čas, věnuji sejim (odpovědím).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

I přesto,že jsem měla před maturitou,jsem to nevydržela a denně jsem sem přišla.Jen ze zvědavosti,co se tu píše,ale pokaždé jsem zde zůstala i několik hodin.Mám to tu moc ráda,najdu si své odpovědi a pokaždé navíc i jiné zajímavosti ve velmi krátké době.Ještě nikdy před tím jsem tak rychle info nezískala.Jsou tu většinou vzdělaní a moudří lidé,zasměju se i poučím.Děkuji za to:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja to mam stejne jako Chudst a Andele. Plus : Facebook mam , ale jen pro rodinne prislusniky ( to jsem dodrzela a ostatni ignoruji , ale mailem vysvetluji ) 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Zajímá mne leccos, a poněvadź se tu vyskutují občas velmi zajímavé otázky i odpovědi, rád se poučím a pokud vím – poradím. Tyto stránky navštěvuji vždy jako relax, po zhlédnutí různých odborných serverů.
A závislost? Ty mám jiné, ale FB, soc. sítě či toto ne ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frajirek2000

Ano :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek