p-e-t

Stahování z programu IDM.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč mi nejde stahnou něco ze stranky ulozto přes program IDM zkopiruju si na uloztu nahoře odkaz a pak ho vložim do IDM tam jak je přidat URL dám to tam jenže mě se stáhně soubor který má okolo 25 Kb a ne třeba 900 Mb vím co se mi stáhlo jen ten odkaz kdyz na to kliknu tak me to presmeruje na tu stranku. Chtel bych se tedy zeptat jak stahoval z ulozto přes program IDM?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus raději Jdownloader nebo FreeRapid Downloader, ty jsou ověřené a funkční, odkaz stačí jen vložit do schránky, oba ji umí monitorovat průběžně a odkaz si ihned převzít

Další odpovědi
Bumbes

doplním ge0rge
FreeRapid pracuje nezávisle v prostředí Java, takže má minimální nároky na systémové prostředky a provoz je stabilnější.

Jdownloader bohužel bere při násobném stahování docela dost RAMky, takže pro méně výkonné stroje nedoporučuji.