ventou

Stahl jsem program, foto editor a je tam i Crack, k čemu slouží Crack a jak jej lze použit. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
PostApMan

Tuším že otázka je o stránku zpět stejná a také od Vás. Byl jste s odpovědí nespokojený?
Crack je v případě počítačové hry (též software) soubor s koncovkou .exe který překopírujete do kořenového adresáře hry/programu a překopírujete (přemažete laicky řečeno) ten starý „originální“ soubor. Program Vám potom bude fungovat neomezeně dlouho nebo se povolí všechny jeho funkce.

U programů také existují soubor které generují cd klíče pro „plnou verzi“ programu, klíč vygenerujte a umístíte do licence.
Nebo se může tzv. crack pracovat na jiném principu, ale to ze slova „crack“ nevyčtu.

Bumbes

Co s crackem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-s-crackem