ventou

Stahl jsem foto editor a je tam i Crack, k čemu slouží Crack a jak jej použit. Děkují za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

no crack je tam proto aby jste mohl „rozlousknout“ ochranu aplikace proti pirátění (používaní sw v rozporu s licencí, občas se pro to používá termín kradený software i když je trochu zavádějící).

Nebylo nahodou lepší stáhnout si takový editor, který je normálně zdarma ? Nemusel byste resit ochranu proti pirátění ani ji obcházet …

www.pixlr.com/e­ditor
www.slunecnice­.cz/sw/gimp-windows/

Další odpovědi
Pepexxx

Crack je soubor ktery se presune do slozky s naistalovaným souborem –Znamená to že soubor můžete otevřít i bez CD/DVD

ventou

geOrge Ja žadnou ochranu proti piratěni nemam v umyslu obchazet ! Klad jsem jinou podstatnou otazku Co crack a k čemu slouží, ne že budu něco nelegálně konat !!!