Speedding

Sport 2 HD na UPC

Dobrý den, mám HD PVR STB od UPC a jsem fanoušek sportu, takže sleduji také Sport 2.. Již zhruba týden registruji, že tento kanál vysílá také v HD a tak se ptám, kdy tento HD kanál dorazí také na UPC ? Děkuji

Odpovědi
Bedy

Zatím jsem nenašel žádné zprávy ani v žádné nabídce to není (koukla jsem na Komfort a Komfort+).
Budete muset hold počkat nebo přejít k jinému poskytovateli (osobně s UPC nemáme dobré zkušenosti).

Jikra

Jestli máš na mysli satelit, tak ten by tam už měl být. viz odkaz.
Jestli myslíš kabel, tak to se musíš obrátit na svého poskytovatele a žádat o informace.

Zdroj: http://www.pa­rabola.cz/clan­ky/4928/freesat-by-upc-direct-spustil-sport2-hd/