roxilox

Máte někdo pevný internet nebo televizi od T-Mobile? Jak jste s těmito produkty spokojeni?

Chci se zeptat jestli někdo nemá pevný internet doma a také televizi od T-Mobile. případně jak jste spokojeni – plusy mínusy. Děkuji

Odpovědi
elkon

Pevný internet mám, ale od O2 ( asi 30 let) a jsem spokojen.

Postmaster

Ano, mám kabelovou televizi a internet mnoho let a jsem spokojen

paul1

Zatím nemáme, ale po skončení vázanosti na součastné kabelovce k T-mobile přejdeme.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.