SpeedyCZ

Spoilery možné a béčkový film

Dobrý den, skoro pořád čtu na youtube a jinde Possible Spoilers neboli Spoilery možné a slovo béčkový film… Nevíte co to znamená? Děkuji předem za odpověď…
Doplňuji:
Béčkový film už vím co je… Teď ještě spoilery možné…

Nejlepší odpověď
xVinc

Béčkový film je film, který nepatří mezi špičku, jde o népříliš povedený tuctový snímek. Často se snaží vypadat jako trhák, ale po shlédnutí už ho nemusíte vidět znovu, prostě béčko

Další odpovědi
OL_Roman

„Possible spoiler“ znamená, že například daný článek nebo video prozrazuje zápletku nebo zásadní zvraty a informace,které mohou pokazit zážitek z filmu (popř. knihy). Klasická věta „Vrah je zahradník“ může být spoiler:o)