Hanz Blažek

Splinter Cell Blacklist nelze si zahrát z kamarádem COOP

Zdarvím,
Koupili jsme si s kamarádem SC BLACKLIST že budeme hrát online coop a skutek utek, hra za tísíc korun a pokážde když přijmu pozvání do soukromé místnosti kamáráda napíše hra „Nelze se připojit, zkuste to později.“

Mátě někdo zkušenosti s tímto typem chyby ? Port forwarding, npvé pravidlo ve firewallu co by mohlo pomoct ?

Odpovědi
Cmoudicek007

ztoho si nic nedelej je tu asi vic lidi kterejm to nejde me to napr taky nefaka.je to docela smutny protoze ono litr nenajdes na silnici jen tak.tak doufam ze to opravy