dust8

Spatřili jste někdy v přírodě sovu?

Můžete popsat ten zážitek? :)

Odpovědi
Drap

Dokonce už mnohokrát. Nejlepší zážitek je když přeletí nad tebou, ne moc vysoko a popřípadě i kousek dál něco loví. V první chvíli nevíš co se děje, potom zaslechneš šustění křídel a když je ještě jasná noc a uvidíš ji, tak je to nezapomenutelné.

zjentek

Já ano, nejednou. Inu, věštinou jde o taková tichá setkání… (;

Mně stačí vyjít do zahrady mezi domy, tady je rúzných sov!

nyjono

Několikrát.
Zcela tiše mi prolétla nad hlavou a usedla na smrk stojící opodál.
Zážitek úžasný. Bez legrace a nadsázky.
Stejně, jako když jedu v noci autem a pak vidím na silnici 2 liščata, jak si hrají.

agentpv

za hřbitovem máme takový hájek a tam ve stromech spávali ve dne sovy(nebyl jsem tam 30 let). Taky jsem viděl sovy na půdě jednoho zchátralého zámečku v pohraničí. Mám to štěstí že u nás sídlí i rodinka výra a toho jsme před setměním chodívali sladovat jak vyletí z jeskyně a sedne někam na strom, poslouchat ho jak houká …