cipango

Špatné znaky v titulcích

Jak udělám, aby se mi místo podivných znaků zobrazovali normální ů,ě apod.? Vytvářím titulky v Subtitle Workshop, ale už v zobrazených řádcích se mi písmenka zobrazují úplně jinak. Co s tím? Děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

Změnit kódování v nějakém trocho pokročilejším textovém editoru nebo pokud to umožňuje přímo ten nástroj, co používáš. Soubor s titulky bývá většinou jen prachobyčejný texťák, takže žádná velká věda si s tím pohrát.