FlAsh_7

Spálí se při bruslení hodně energie?

Nejlepší odpověď
aliendrone

To nehraješ hokej? (Aha, moderní mládež – asi jen ten na Playstationu, že?)
Boha – za MINUTU nebo 2 máš dost a to ti nikdo nemusí ani dát krosček! :D :D :D

Nebo sis vážně nevšiml při čumění na TV jak často se hráči střídají? Co myslíš – proč asi?? ;) :)

Další odpovědi
jáára

Ono vychladit kluziště taky není zadarmo. HODNĚ ENERGIE.

Kepler

Jistě, je to jeden z nejnáročnějších způsobů pohybu, pokud zrovna zvolna nekroužíš po ledě rychlostí do 10 km/h (bruslení pro veřejnost). Při hokeji se odrovnáš víc, než při sklízení 50 q uhlí.

marci1

Za hodinu bruslení: 400 kcal. 🙂
https://www.ka­fe.cz/krasa-a-zdravi/zimni-sporty-kterym-spalite-nejvice-kalorii-975.html

Rafaelo111

zalezi v jakem tempu, navic telo se prizpusobuje, v tomto ohledu vetsi zatez nemusi znamenat vetsi vydej, a muze spis uskodit