Spadne i namazaný rohlík vždy vrchem dolů, nebo je to jen záležitost chleba?

Nejlepší odpověď
Drap

U rohlíku se mi to nikdy nestalo. Rohlík mažu uprostřed

Další odpovědi
Kepler

Na to mám jednu přesvědčivou a vědecky zdůvodněnou teorii: statisticky jsou šance 50:50, ať je to chleba nebo rohlík. Akorát mi do toho nesedí případ, kdy jsem namazaný já. Padám výhradně na hubu.
Jinak mám ještě fintu: maž si pečivo ze spoda, pokud máš pocit, že ti spadne vždycky tou horní stranou.

Brblal

Pravděpodobnost, že spadne namazaný rohlík pomazánkou dolů, je úměrná ceně koberce! 🙂

Naštěstí já si mažu rohlík ke snídani nebo večeři v kuchyni, a tam máme lino, tam to také sním (je tam vysouvací stolek a židle).

Shoehardt

Jak je to s rohlíkem netuším.

Ale „existuje“ tzv. Mikešův máselný paradox(viz google), který řeší, jak se bude chovat soustava složená z kočky, které je na záda přivázán namazaný chleba.

Tím dochází ke konfrontaci dvou zákonů:

  • první zákon, že namazaný chleba spadne vždy namazanou stranou na zem.
  • druhý zákon, že kočka vždy dopadne na všechny čtyři.