multiconik

Sony vegas pro 12.0 – problémy s greenscreen. Nevíte někdo, co dělám špatně?

Nevíte někdo, co dělám špatně?. Když chci použít funkci chrome keyer, tak mi sice funkce funguje, ale zhruba uprostřed mi zůstává čtverec původní zelené barvy a nejde s ním nikam „uhnout“.

Odpovědi
LeVovič

Musel bych to nejprve vidět, abych dokázal poradit, ale můj první dojem bude ten, že je pravděpodobně (byť nepatrně) změněný odstín té zelené uprostřed. Já bych asi vyzkoušel „nabrat“ tu zelenou z prostředka a pak to „vyscreenovat“ :)