Pavel1212

SMS zdarma u Vodafonu, taky vám naskakuje ta trapná otázka??

Píšu SMSky zdarma u Vodafonu a min. 2× za minutu mi naskočí otázka „Ťuk, ťuk, jste tu ještě?“
Taky vám ta trapná otázka naskakuje tak často?
Proč ta otázka pořád naskakuje, když tu SMSku píšu?
To snad nepoznám, že prostě „něco dělám“?! 🙂
Díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

co je to za nesmysl??????

Další odpovědi
Ivetka303

To se mi nikdy nestalo. Je možné, že programátoři chtěli být vtipní a pokud píše člověk déle SMS, tato hláška vyskočí. Pak bych doporučila napsat SMS za kratší dobu ;)

dj.david1234

:D asi nějaký bug (chyba)
mě se to ukazuje pouze, když tam jsem příhlášenej a mám otevřenou webovku ale už na ní nedělám :)