s1066

smrdící obuv od zvýšené potivosti nohou JE MNOHO PŘÍPRAVKUU ale jaký

Odpovědi
Fiverka

Jde vám o přípravek na ty boty asi že? já jen že by možná bylo lepší odstranit příčinu nohy se mohou potit ale neusí smrdět. Zkuste koupel nohou v hypermaganovém roztoku. Ten se koupí v lékarně a rozpustí se ve vodě… to už vám v lékárně poradí:) Fakt to pomáhá:)