Weirdquestio

Smí se nažehlovat na polyester?

Konkrétně mi jde o to, zda nažehlení nažehlovačky může poničit polyesterovou­ bundu.

Odpovědi
Hlada

Nažehlovačky mají na sobě vrstvu polyethylenu, který se taví při 120°C. Polyester se taví při 220°C. Když se ohlídá teplota, mělo by to jít. Rozhodně se nesmí na žehličce nastavit doporučená tepota ***. Ta je nad 220°C.

GM

S trochou opatrnosti můžeš nažehlit, ale je dobré etiketu nášivku ještě obšít, na bundě moc držet nebude. Vlastní zkušenost.

hudbicka

NE V ŽADNÉM PŘÍPADĚ!!!!!!! JESTLI ŠÁHNEŠ NA ŽEHLIČKU TAK TI HNÁTY URAZÍM!!!! :)

cochee

hudbicka: nic proti, ale ty jsi mamka uživatele Weirdquestio? 😁

Weirdquestio

Ne, moje mamka tu účet nemá