Smazání cookies IE8

Zdravím, potřebuji poradit při mazání cookie.Mám otevřeno okno vymazat historii a je tam ještě zaškrtnuto chránit data oblíb. položek,dočasné soubory internetu,soubory cookie,historie,.. jestli musí být zaškrtnuto jen okno cookie? moc tomu nerozumím aby nedošlo k nějaké katastrofě 😉

Nejlepší odpověď
mosoj

Nic nechraň. Odškrtni políčko a smaž to všechno. Ono si to s čím budeš pracovat vytvoří znovu. Takhle chráníš i to co nepotřebuješ.

Další odpovědi
led

cookies sú informácie pre rýchlejšie opakované otváranie stránok. Lepšie je povolliť a pri ukončení práce vymazať. sú to len dočasne pracovné súbory, ktoré ale môžu umožniť šírenie vírusov. Je prirodzené, že treba mať kvalitnú antivírovú ochranu