VFerre

Smajly na facebook!

Ahoj!.)
Včera,dnes si chatuji s kamarády a náhle vidím že používají nové smajly třeba jako zvířata,mimozenštan atd..! Tak bych se rád zeptal jestli někdo nevíte odkud je mají a popřípadě ke stažení odkaz.
Děkuju moc!

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Otazník na konci věty se píše jinou klávesou.
Bude nejlepší zeptat se chatujících kamarádů, odkud je mají.
Jestli chceš obohatit i nás, pošli odkaz, ať si taky užijeme.

Další odpovědi
Bedy

No dají se jakoby doinstalovat, ale buďte velmi opatrný. Tohodle hodně využívají hackeři a když si to nainstalujete, mohou Vám ovládnout počítač či účet na Facebooku.
Dřív byly v módě krásné spořiče obrazovky, dneska „frčí“ různé smajlíci pro Facebook nebo nástorje pro změnu vzhledu Fcb.

Osobně nedoporučuju nic takového stahovat ani instalovat.