Fiverka

Slzné kanálky kojenců

Máte někdo zkušenost s ošetřením srůstu slzných kanálků kojenců? V kolika měsících života to váš dětský lékař začal řešit? Jak probíhal výplach nebo sondáž a jak to snášelo miminko? A kde jste to absolvovali? A s jakým úspěchem? A vše co vás napadne kolem tohtoto tématu?
Děkuju za vaše zkušenosti doufám, že těch negativních moc nebude…

Odpovědi
venkovan

Věřil bych doktorům, lecos o tm ví. Nicméně u nás jednomu potomkovi slzné kanálky „prošťouchli“ prakticky co nejdřív po narození, jakmile lékaři usoudili, že je to možné. Ony ty slzy chrání oči, takže moc na výběr není, i když to pro mimčo i rodiče nemusí být příjemné.