HarpPlayer

Zdá se to jenom mně, že inovace slovníku na stránce seznam.cz je zoufalá?

slovnik.seznam.cz – inovace ZOUFALÁ – zdá se jenom mně?

slovnik.seznam.cz:

  1. není možnost se přihlásit – a tedy ukládat svá oblíbená slovíčka
  2. Dříve jsem si zde naukládal stovky užtečných přeložených slov – a teď jsou PRYČ?
  3. Dříve šlo snad i si tato nová slovíčka procvičovat – VŠE JE ZTRACENO…

To jsou mi tedy INOVACE ! ☹
GRRR!

  1. Existuje JAKÁKOLI MOŽNOST nějak komunikovat s firmou SEZNAM, a tyto výtky jim poslat?

Máte z toho také tak špatný dojem – nebo jen já teď dělám něco špatně?
Díky za jakoukoli radu …

Odpovědi
anonym

Pro komunikaci s nimi můžete použít diskusní fórum v rámci nápovědy zde https://napove­da.seznam.cz/fo­rum/

Nečekejte ale že okamžitě implementují všechny vaše náměty. Zabývat se jimi ale zřejmě budou. Slovník teď zřejmě zastihla fáze funkčního minimalismu podobně jako před lety pocasi.cz. To stihlo podobný osud, ale dnes můžeme říci že se vývojářům seznamu podařilo většinu funkcí do pocasi.cz zase vrátit. Není důvod proč by slovník neměl sledovat podobný vývoj. Po kompletním přepracování a zjednodušení až na samou podstatu služby budou znovu přidávat další funkce a znovu se zamýšlet nad tím, zda o ně lidé stojí nebo ne … on takový restart a nové zamyšlení nad konceptem služby se občas hodí. Pomůže to zbavit se zbytečného balastu a zaměřit se na to co uživatelé doopravdy od služby očekávají. Své výtky můžete zmínit ve výše uvedeném fóru obvykle tam reaguje i přímo někdo se seznamu a případně to přeposílá vývojovému týmu takže se ve formě sdělění pokuste udržet emoce na uzdě a vše v rámci slušného jednání, žádné příblblé GRRR! pokud možno, na to tam asi není nikdo zvědavej 🙂

Jinak na dotaz, zda z toho mám špatný pocit ne … jsem v tomto oboru asi příliš dlouho na to abych věděl že lidé z principu nadávají na jakoukoliv změnu, JAKOUKOLIV! Nelze se tomu vyhnout ať děláte co děláte. Vždy bude někdo nadávat i kdyby to mělo být kvůli nějaké marginální funkci o které drtivá většina uživatelů ani netušila, že na webu vůbec byla.

zjentek

Typicky lidská vlastnost: Tisíce pozitivních inovací a jediná záporná je všechny ruší, amen Seznam.

elkon

seznam.cz mě nezajímá.

HarpPlayer

Zjentek: Já se ptám na KONKRÉTNÍ VĚCI – spíš prosba o pomoc.

Typicky lidská vlastnost je plkat – a nic konkrétního neříct… ☹