mikik

Máte-li kotel Slokov 33–3 a topíte špalíky ze špalíkovače, spalují se dobře?

Slokov 33–3-špalíky ze špalíkovače.

Dobrý den.Chci se zeptat kdo vlastníte Slokov variant33–3 a topíte špalíkama ze špalíkovače,jestli Vám ty špalíky dobře spaluje?Mě kotel bouchá a čudí.Nevím co stím.Za odpověď předem děkuji.

Odpovědi
Kryšpín

Výška komínu, délka trubky do komína, vlchkost špalíků a.t.d.