einstein

Skyrim, bugy nebo co?

Asi většina lidí zná hru The Elder Scrolls V Skyrim. Mam vní takový problém, v určité oblasti (Ivarův dvůr) když do něj vlezu hra se sekne a musím restartovat počítač, jinak s tím nic nezmůžu. Stává se vám to taky? Dřív se mi to nestalo (při mé první postavě), může to býn neoficiální verzí Skyrimu, nebo snad češtinou pro Skyrim? Prosím poraďte. (Kamarádovi se to stává taky ale v jiné oblasti.(

Odpovědi
Všeználek

Možná poškozený soubour…raději bych to celé přeinstaloval,pak se uvidí.