Proč se Skype nepřipojí – dalším připojeným na síti jde?

Ahoj. Nějak záhadou mi před několika dny přestal jít Skype na notebooku, na tabletu jde a dalším 3 uživatelům sítě taky. Na notebooku jsem nic nedělal. Je to Acer AO D270.
Doplňuji:
edit- blbě sem to napsal – mě to nejde na notebooku. na tabletu mi to jde a jde to i těm třem lidem

Nejlepší odpověď
badisko

půjde to vyřešit

To je teda blba anketa …:D promin …
Ale k veci …nejdrive skype odinstaluj …a nainstaluj ho znovu kdyby to nepomohlo tak ..stahni starsi verzi skype ..treba z ulozto.cz a podobne …
Dale se podivej do Firewalu …jesli ho neblokuje … Pokud se nevyznas ve Firewallu ..tak to muzes vyzkouset ..tak ze ho docasne vypnes i s antivirem …
Kdyby nic nezabralo napis doplneni do teto otazky …
Doplňuji:
Aha sorry .. v cele siti vam nejde …:D tak vyzkousej Restartovat router …!! popripade zmnenit sifrovani v routru …na jinou hodnotu …

Další odpovědi
anonym

půjde to vyřešit

Viz Badisko.
Pokud to nepomůže, povzpomínej, cos na notesu (de)instaloval nebo nastavoval – „samo“ se nikdy nic…!
😉
Ale vyřešit to půjde, všechno jde vyřešit – v tomto případě přinejhorším reinstalací notesu.

Markéta S.

půjde to vyřešit

badisko

Tak vyzkousej… ty moznosti ktere jsem uvedl prvni a router nechej tak jak je ,,,