Skype – odebrání kontaktu ze seznamu

Zajímalo by mě, zda když si někoho odeberu ze Skype kontaktů, ztratím se mu i já z jeho skype kontaktů nebo má stále přehled, kdy jsem přihlášená? Případně, jak jde udělat, abych mu z kontaktů zmizela. Díky

Nejlepší odpověď
led

Z kontaktov mu nezmiznete – to musí fyzicky odstrániť, ale nevidí – pre neho ostávate offline.

Další odpovědi
sejtanka

Přesně jak led,jen je tu ještě možnost blokovat tuhle osobu,pokud dochází k obtěžování a nebude vám od něj chodit žádná zpráva.

Hlada

Když někoho odeberete z kontaktů, tak jemu se v bublině objeví nápis, že s vámi nesdílí kontaktní údaje a nebude ani vědět, kdy jste přihlášená.