Miška 2212

kontakt na skypu

Dobrý večer chci se zeptat před 14 dny jsem si založila skype.Mám mezi své kontakty přidaného kluka se kterým si píši hodně více jestly mě chápete.Dá se ve skypu nastavit abych ho neměla vlevo hned po otevření ale někde jinde skrytého?
Doplňuji:
Pane rynek a chtěla jsem se zeptat pokud si ho odstraním z kontaktů a on mě napíše tak já uvidím že mě napsál?jde mě jen o to abych ho neměla hned vlevo ,protože mám počítač se švícou tak aby když mě skype otevře aby tam ho neviděla a nevěděla co si píšem.Jinak ho mazat právě nechci.Mám mladší sestru která na počítači taky občas je.díky

Nejlepší odpověď
rynek878

Jsou dvě možnosti:
1.vždy si ho po chatu dát pravým odstranit a potom kdykoliv budete chtít s ním chatovat,tak si ho dát vyhledat a můžete hned psát,taky to tak u některých mám.
2.v nastavení je blokovat uživatele,tím pádem není vidět,no a potom stačí vstoupit do blokovaných a dát odblokovat.
Doplňuji:
pokud ho budete mít odebraný,tak nesmíte mít zatrženo v nastavení,že Vám mohou psát jen lidé ze seznamu,potom se zpráva ukáže,jako kdyby to byl nový kontakt