Aaron

Skutečný hrdinové v utajení?

Mám rozkoukaný seriál „Person Of Interest“, kde hlavní postava se jmenuje John Reese. Pro zbytek světa je mrtvej, ale jinak pracuje v úplném utajení a chrání lidi před vraždama, únosama a tak podobně. Expert na boj z blízka.

Tak by mě zajímalo – myslíte, že ve skutečném světě existuje někdo jako on? Práce v utajení, ve stínech a zabraňuje zločinům? 😉

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Znám několik lidí o kterých nikdo neslyšel ani je neviděl už několik let.

Další odpovědi
Smackdown

Nic takového není,ale hrdina se může oběvit,pokud ovládá bojové uměni,a vidí pouliční napadení jiné osoby,pochopitelně když by to byla přesila,tak se na to vykašle,a na závěr nesmí být po jídle,protože to se pěkně blbě potom machá s rukama a nohama,a vůbec nechce rotovat trupem.

zjentek

Na toto nemohu otevřeně odpovědět, jsem vázán tajemstvím.

Kamilunka

myslím, že ne… vše je fikce.