Avatar uživatele
hanysicek

Škaredý obraz u filmu

ahoj, chtěla jsem se prosím zeptat, jestli by jste mi nemohli poradit, mám notebook acer a kdyz se koukam na nejaky film , mam hrozne spatnej obraz u vsech prehravacu, jen jestli by jste mi nemohli nejak poradit, treba jestli to neni blbym nastavenim, prosim jako lajkovi zase moc pres pocitace nejsem.
Doplňuji:
No jo film mám stáhlý, jenže když se na něj podívám dom a na dvd tak obraz mám normální, a kde to třeba zjistím s tou grafikou? no notebok mám od ledna, to myslite ze tam fakt daji tak hroznou grafiku aby se na to nedalo divat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pokud je to u všech přehrávačů stejné, pravděpodobně to budou nekvalitní filmy, nebo nedostatečná grafika..
Myslel jsem si to (doplnění). Takže ne, jak je to nový, asi bude to těma filmama. Nějak se ale v tom doplnění ztrácím..Pokud chceš říct, že na jiném zařízení jdou filmy v pohodě, tak bude potřeba tvůj NB nastavit, či dát do servisu – je v záruce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Může to být vadné médium, mechanika, grafika nebo její ovladač, nevhodný kodek. Je potřeba jednotlivé možnosti vyloučit nebo potvrdit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

máte stahlý film? nejčastější problémem je na straně filmu (neni v dobré kvalitě)

dopňěno: pokud teda ho stáhneš a díváš se na něj a je škaredý, vypálíš ho na DVD a je pěkný, tak je to chyba v nastavení.
pokud máš film koupený na DVD a je pěkný a stáhneš si ten samí a je škaredý, tak je nekvalitní ten film
pozná se to lehce jednak dle formátu: MP4-na mobilu je pěkný obraz, ale na počítači NE, nejpoužívanější je AVI; v něm by měl průměrně kvalitní film (cca. jeden a půl hodinový) zabírat zkruba 750MB; ve vysoké kvalitě 1,5GB

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heretix

Tak pozor… Avi nei format, ale kontejner… Neboli soubor videa, zvuku a titulku. Kvalita filmu se odviji od zpusobu zaznamenani : CamRip – velika velikost, mizerna kvalita. DVD-Rip – normalni kvalita, malinka velikost. K tomu mp4… Zalezi na rozliseni… Samozrejme 420p je humus, ale takove 1024p to uz je na pocitaci parada. Pro upresneni format > mpeg4 kodek > divx kontejner > avi

Pro zacatek bych doporucil stahnout ovladac graficke karty… zde: http://global-download.acer­.com/GDFiles/Dri­ver/VGA/VGA_In­tel_8.15.10.2125_W7x86W­7x64_A.zip?ace­rid=634188310309133092&S­tep1=NOTEBOOK&Step2=TRA­VELMATE&Step3=TRA­VELMATE%205742Z&O­S=ALL&LC=en&BC=A­CER&SC=PA_7

Pokud to nepomuze, zrejme je na vinne spatny kodek, ktery se stara o spravne zobrazovani videa… asi nejjednodusi zpusob je prehravac VLC player… ktery ma vse v sobe integrovano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanysicek

No jo film mám stáhlý, jenže když se na něj podívám dom a na dvd tak obraz mám normální, a kde to třeba zjistím s tou grafikou? no notebok mám od ledna, to myslite ze tam fakt daji tak hroznou grafiku aby se na to nedalo divat?

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek