jirka F

Sjíždí děti ješte kopce na saních o Vánocích?

Třeba ve vysokých horách?

Odpovědi
elkon

Jistě, když je sníh.

Drap

U nás už sjíždí kopce na saních týden a do Vánoc jsou ještě tři.

aliendrone

V Práglu spíše sjíždějí lajny snížku apod. 😉 😁 😁

jirka F

Aliendrone: A kolik tam je cm snížku v Práglu.

aliendrone

jirka F>>> To netuším, bo ho neužívám. Nic o nedostatku jsem ale neslyšel, takže předpokládám běžnou situaci. https://www.nzip­.cz/clanek/262-kokain

Drap

Nemá to s Vánocemi žádnou spojitost. Sjíždí se na saních z kopce, bez ohledu na Vánoce. Důležité je, aby napadl dostatek vhodného sněhu, jinak to nejede.